<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" /> <img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=379631686337948&ev=PageView&noscript=1" />

Dlaczego warto?

Poradnia, którą prowadzę, należy do ogólnopolskiej sieci placówek poradnictwa dietetycznego DOBRY DIETETYK℠. Największa i najbardziej renomowana, profesjonalna - to główne siły tej sieci poradni żywieniowych w Polsce. To czym charakteryzują się nasze gabinety i nasi dietetycy, to przede wszystkim bardzo indywidualny system opieki nad pacjentem , a co za tym idzie jakość świadczonych usług jest na wysokim poziomie .

Standard naszych usług  podlega ścisłej kontroli jakości, która została wyznaczona przez Ogólnopolskie Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia DOBRY DIETETYK℠


Programy dietetyczne są zawsze indywidualnie dopasowane do Twoich potrzeb! Przy projektowaniu planów żywieniowych głównym wyznacznikiem dla nas jest Twój aktualny stan zdrowia. Podczas układania planu ważne jest dla Nas również  to jakie masz oczekiwania, jaki poziom aktywności fizycznej preferujesz oraz jakie masz nietolerancje pokarmowe. Ale żeby będąc na diecie "nie męczyć" się , to uwzględniamy także Twoje  upodobania smakowe oraz to jakie posiadasz zdolności kulinarne.

Każdy przygotowany program dietetyczny jest starannie przemyślany i przeanalizowany przez wykwalifikowaną osobę. Żaden pacjent nie otrzymuje jadłospisów pisanych przez naszych dietetyków "szablonowo". Możesz być pewny, że Twój dietetyk poświęci Tobie możliwie dużo czasu i z pełnym zaangażowaniem podejdzie do Twojej osoby.

Z pewnością musisz wiedzieć, że będąc pacjentem naszych poradni, że nasze działania skierowane są tylko i wyłącznie na poradnictwie dietetycznym, a nie działaniami handlowymi, które zmuszą Cię do zakupu jakichkolwiek preparatów.


Jesteśmy w pełni profesjonalną firmą. Świadczy o tym fakt , że współpracujemy na co dzień z lekarzami i specjalistami innych dziedzin medycyny, którzy pomagają  nam rozwiązywać bardziej złożone problemy.

Systematycznie bierzemy udział w szkoleniach, konferencjach , czy kursach doskonalenia zawodowego. To tylko potwierdza, że na 1 miejscu stawiamy Wasze zdrowie i w każdej możliwej chwili poszerzamy wiedzę, by pomóc naszym pacjentom spełnić dietetyczne marzenia.


Nasz doświadczony zespół  to wysoce wykształceni ludzie, którzy tworząc jedną drużynę, korzystają  z wymiany doświadczeń zawodowych oraz służą wzajemną, serdeczną i cenną pomocą.


Oferowane przez nasze poradnie programy dietetyczne są opracowane nie tylko na najwyższym poziomie merytorycznym, ale także charakteryzują się profesjonalną jakością wydania

POKAŻ